samochody motocykle

O Suzuki Informacje prasowe Cennik Dealerzy Kontakt


Informacje Prasowe« powrót

Silniki zaburtowe Suzuki – zmiany w dystrybucji

Od września Suzuki Motor Poland rozpoczyna dystrybucję, sprzedaż oraz obsługę serwisową silników zaburtowych, części zamiennych i akcesoriów do silników zaburtowych oraz innych produktów Suzuki Marine.

W celu zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji klientów, Suzuki Motor Corporation zdecydowało o powierzeniu od początku września dystrybucji, sprzedaży i obsługi serwisowej produktów Suzuki Marine na obszarze Polski.

W ofercie znajdą się silniki zaburtowe o mocy od 2,5KM do 300KM, charakteryzujące się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Produkty Suzuki Marine znalazły uznanie w oczach specjalistów, którzy wielokrotnie nagradzali je za innowacyjność (np. DF300 NMMA* 2012 Inovation Award).

Pierwszym i najważniejszym zadaniem stojącym przed Suzuki Motor Poland będzie stworzenie sieci autoryzowanych partnerów (sprzedawców i serwisów) w celu zapewnienia profesjonalnego poziomu sprzedaży i usług serwisowych. Szeroka gama silników pozwoli na realizację potrzeb różnych grupy klientów.

   

*National Marine Manufacturers Association - Stowarzyszenie Producentów Marine


do pobrania:
« powrót